Hlavní činnost firmy Nábytek Vaculík je zaměřena na sériovou výrobu čalouněného nábytku jako jsou sedací soupravy, pohovky, křesla, kuchyňské lavice a lůžka. Zabýváme se také výrobou zakázkového a atypického čalouněného nábytku. Specialitou firmy je vybavování interiérů restaurací, hotelů, diskoték, klubů, lázeňských domů, barů, ubytoven, kulturních a zdravotních zařízení. Firma taktéž provádí opravy a renovace čalouněného nábytku.

 
 

Zakázka S/22

 
 

Popis


Renovace a výroba repliky historické sadcí soupravy
Potah a barevné provedení dle výběru zákazníka.

Zákazníkem dodané originálné kostry křesel byly doplněny o výrobu repliky pohovky a stolku. Celá rekonstrukce spočívala v zachování charakteristických konstrukčních prvků historického nábytku ve spojeni s požadavkem na každodenní používání.

KŘESLA - originální kostry byly zrestaurovány a v naší firmě bylo provedeno čalounění. Základ tvarovací vrstvy byl vyrobe klasickým, ručním vyvazováním pružin, vrchní vrstvy byly vyrobeny konbinací pryžovláknitých  materiálů a moderních pěn a roun. 

POHOVKA - kostra pohovky byla v naší firmě zcela nově vyrobena. Jako vzor byl použit tvar, konstrukce a zdobení originálních křesel. Horní ozdobná lišta s emblémy byla ručně vyřezávaná. Základ tvarovací vrstvy byl vyrobe klasickým, ručním vyvazováním pružin, vrchní vrstvy byly vyrobeny konbinací pryžovláknitých  materiálů a moderních pěn a roun.

 

Kontaktujte nás

NÁBYTEK VACULÍK s.r.o.

Lhota u Vsetína 270

průmyslová zóna Lhota - vedle betonárny CEMEX
755 01 Vsetín

 

Otevírací doba: po - pá 7:00 až 16:00

 

IČO: 03863026

DIČ: CZ03863026

 

tel: 571 438 033
fax: 571 438 280
email: vaculik@vaculik.cz

 

GPS souřadnice
Loc: 49°18´47.856"N, 17°58´13.159"E  

omron elektro market
 

© COPYRIGHT NOWONET media, s.r.o.

ankara web tasarım