Hlavní činnost firmy Nábytek Vaculík je zaměřena na sériovou výrobu čalouněného nábytku jako jsou sedací soupravy, pohovky, křesla, kuchyňské lavice a lůžka. Zabýváme se také výrobou zakázkového a atypického čalouněného nábytku. Specialitou firmy je vybavování interiérů restaurací, hotelů, diskoték, klubů, lázeňských domů, barů, ubytoven, kulturních a zdravotních zařízení. Firma taktéž provádí opravy a renovace čalouněného nábytku.

 
 

Firma

Firma Nábytek Vaculík vznikla v roce 1990 jako čalounická dílna, která se postupně rozrostla do dnešní podoby. Hlavní činnost firmy Nábytek Vaculík je zaměřena na sériovou výrobu čalouněného nábytku a firma dodává do obchodní sítě vlastní řadu nábytku pod svou značkou. V sortimentu firmy naleznete:

Důležitou součástí v poskytování služeb je umět vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Pracovníci firmy Nábytek Vaculík jsou schopni vyrobit a zkonstruovat jakýkoliv druh zakázkového a atypického nábytku a to jak podle výkresové dokumentace, tak i podle jednotlivých vizí zákazníka.

 

Specialitou firmy je výroba čalouněného nábytku pro hotely, penziony, lázeňské domy, restaurace, bary, kluby a diskotéky, veřejné prostory a také pro interiéry firem. Tyto dodávky se realizují buď přímo na základě jednání se zákazníkem (investorem) nebo formou subdodávek ve spolupráci s architekty, interiérovými studii nebo generálními dodavateli interiérů. V tomto oboru mají pracovníci firmy Nábytek Vaculík bohaté zkušenosti a produkce míří nejen na území ČR, ale tako do Francie, Německa, Rakouska nebo Skandinávie.

 

Hotely, penziony, ubytovny - pro hotely a penziony vyšších kategorií vyrábíme speciální hotelová lůžka řady V+V Euro, postelová čela (headbord), hotelové křesla, pohovky, rozkládací křesla a pohovky, přistýlky. Pro nižší kategorie ubytovacích zařízení dodáváme také klasická jednolůžka a válendy, které mohou být na přání upraveny na libovolný rozměr nebo konstrukčně upraveny a zpevněny.

 

Restaurace, kluby, bary - pro tento typ interiérů, které slouží ke stravování, posezení či zábavě dodáváme různé druhy sedacího čalouněného nábytku. Čalouněné sedací boxy a lavice, pohovky, křesla, židle.

 

Veřejné a komerční interiéry - nedílnou součástí těchto prostor je dnes čalouněný sedací nábytek. Ten dodáváme do vstupních hal, vestibulů a recepcí. Dále také do prodejen, obchodních a výstavních prostor, kulturních zařízení. Mezi ty patří hlavně taburety, vestibulové sezení, jak integrované, tak i soliterní, samozřejmostí jsou pohovky, křesla a také atypické sedací prvky a sestavy.

 

Čalouněné obklady stěn - specialitou jsou čalouněné obklady stěn, které mají dekorační nebo také akustickou funkci.

 

Opravy čalouněného nábytku - ve všech výše zmíněných prostorech provádíme opravy čalouněného nábytku. V případě, že provozovatel nechce měnit stávající nábytek, ale chce jej jen zrenovovat, obnovit jeho vzhled nebo funkčnost,je možné provést přečalounění a renovaci tohoto nábytku. V mnoha případech se jedná také o ekonomicky výhodné řešení.

 

Kontaktujte nás

NÁBYTEK VACULÍK s.r.o.

Lhota u Vsetína 270

průmyslová zóna Lhota - vedle betonárny CEMEX
755 01 Vsetín

 

Otevírací doba: po - pá 7:00 až 16:00

 

IČO: 03863026

DIČ: CZ03863026

 

tel: 571 438 033
fax: 571 438 280
email: vaculik@vaculik.cz

 

GPS souřadnice
Loc: 49°18´47.856"N, 17°58´13.159"E  

omron elektro market
 

© COPYRIGHT NOWONET media, s.r.o.

ankara web tasarım